Teksüt Bandırmaspor Medya Günü Düzenlendi

Teksüt Bandırmaspor Medya Günü’nde yönetim, teknik heyet ve futbolcular, Teksüt Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Arınık’ın da katılımıyla basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi. Başarının sırrının birlik ve beraberlik ruhu olduğunun altı çizildi. Taraftarların desteği ile yılmadan çalışmaya devam ederek uzun maratonun sonunda mutlu sona ulaşılacağının mesajları verildi.  

 

Spor Toto 1.Ligi’nde 2023-2024 sezonundan itibaren Teksüt Bandırmaspor adıyla mücadele eden Bandırma ekibi ligin ilk altı haftasında elde ettiği sonuçlar ile lig ikinciliğine yükseldi. Oynanan güzel futbol ve kazanılan maçlar sonrasında yenilgisiz bir şekilde çalışmalarına devam eden futbol takımı, Teksüt Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Arınık, Teksüt Bandırmaspor Kulübü Başkanı Onur Göçmez, Teknik Direktör Ersan Parlatan, teknik ekip ve  futbolcuların da  katılımlarıyla 28 Eylül Perşembe günü  düzenlenen kahvaltıda medya ile bir araya geldi. Başarının çok çalışmanın yanı sıra birlik, beraberlik ve takım olma ruhuyla geldiğinin altını çizdiler. Spor coşkusunu hep birlikte bir eğlenceye dönüştürmek için taraftarlara mesaj verdiler.    

 

Güçlü Takım, Güçlü Şehir, Güçlü Destek

Teksüt Bandırmaspor Cinçukuru  Tesisleri’nde gerçekleştirilen Medya Günü’nde basın mensuplarını ağırlayan Teksüt Bandırmaspor Kulübü Başkanı Onur Göçmez başarının inanmakla başladığını paylaşarak, kendilerine inanan ve destek olan Teksüt’e bu yolu birlikte yürüdükleri için memnuniyetlerini iletti. Yollarının uzun olduğunun altını çizen Göçmez kulüp, sporcular, teknik heyet, çalışanlar olarak en önem verdikleri konunun taraftar desteğini arkalarına daha da fazla alarak ilerlemek olduğunu paylaştı. Bu çerçevede spor basını ile de açık ve şeffaf bir iletişim modeliyle yollarına devam edeceklerini söyleyerek bu özel etkinliğe önayak olan Teksüt Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Arınık’a  teşekkür etti. 

 

Teksüt ile gücümüze güç kattık

Teksüt Bandırmaspor Kulübü Başkanı Onur Göçmez, ‘‘Sloganımız ilk günden beri  “Güçlü Takım, Güçlü Şehir, Güçlü Destek. Başarı sadece çalışmak ile olmuyor ve sadece bir gruba da ait değil. Başta taraftarlarımız olmak üzere yönetim, teknik ekip, sporcular, taraftalar,  sponsorlarımız ve bizi takip eden değerli basın mensuplarımız ile büyük bir aileyiz. Bu sadece bir spor değil aynı zamanda da bir ekonomi. Eğlencesi, izlencesi, takipçileri, okuyucuları ile büyük bir ekonomi. İyi sonuçlar aldığımızda da beklenmedik gelişmeler yaşandığında da birlikte ve güçlü olmayı unutmadan hedeflerimize birlikte ilerlemeye devam etmeliyiz. Teksüt ile gücümüze güç kattık. ” dedi.

 

Başarı değil sporun güzelliği biz bir araya getirdi

 

Teksüt Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Arınık konuşmasında şunları söyledi. Spor Toto 1.Ligi’nde mücadele eden Bandırmaspor Kulübü’ne destek olmaktan, gurur duyuyoruz. Bandırmaspor’un gücüne güç katmaya geldiğimizi söylemiştik, elde edilen sonuçlar da bizi destekliyor. Teksüt olarak ürettiğimiz ürünler ile sağlıklı nesillerin yetişmesine, her yaş grubundan insanın dengeli beslenmesine katkı sağlıyoruz. Bu bölgede üretilen değeri ve Teksüt lezzetini tüm Türkiye’ye ve dünyanın 4 kıtasında 42 ülkeye taşıyoruz. Teksüt Bandırmaspor olarak mücadele verdiğimiz her alanda bize yakışanın, elimizden gelenin en iyisini yapmak için uğraşacağız. Şehrimize, bölgemize, bu toprağın insanlarına  hizmet sunmak, bizler için bir görevdir. Spor hayatın bir yansıması, başarı için birçok doğrunun bir araya gelmesi gerekiyor. İyi bir takım olmak, yılmadan çalışmak, başarının sahiplenilmesi bunlar hep güzel ama yeterli değil. Spora ve sporcuya destek olmamız, iyi günde de zor zamanlarda da yanlarında olduğumuzu hissettirmemiz gerekiyor. 

 

Sporun kattığı güzelliklerin destekçisiyiz 

Biz sadece başarının değil aynı zamanda sporun hayata kattığı güzelliklerin de destekçisiyiz. Nasıl kurum olarak amacımız iyi ve kaliteli ürenler yapmanın ötesindeyse Teksüt Bandırmaspor ile de hedefimiz şehrimize bölgemize ve insanımıza sporun güzelliklerini aktarabilmek. Ben de kulübümüzün değerli başkanı Onur Göçmez’e bize bu fırsatı verdikleri için bir kez daha teşekkür ediyorum.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x