Abdülkadir Ömür’ün Yeni Takımı Belli Oldu: Ödenecek Bonservis Bedeli Ortaya Çıktı!

7 sezondur Trabzonspor forması giyen Abdülkadir Ömür, geçtiğimiz günlerde bordo-mavili yönetimin aldığı karar sonucunda kadro dışı bırakılmıştı.

Ömür’ün antrenmanlarda gösterdiği disiplinsiz tavırlar kadro dışı bırakılmasına gerekçe gösterilirken, Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan, genç oyuncu hakkında yapmış olduğu açıklamada “Abdülkadir’e teklifler var ancak gelen tekliflere sıcak bakmıyor” ifadelerini kullanmıştı.

TRABZONSPOR İLE ANLAŞMAYA VARILDI

Championship ekiplerinden Hull City’nin sahibi olan Acun Ilıcalı, Beyaz Futbol’da Abdülkadir Ömür ile ilgilendiklerini belirterek, görüşmelerin sürdüğünü açıklarken, beklenen haber nihayet geldi. SportsDigitale muhabiri Hasan Tüncel, Abdülkadir Ömür transferi için Hull City ve Trabzonspor’un anlaşmaya vardığını belirtti.

4 MİLYON STERLİN BONSERVİS ÖDENECEK

Oyuncunun sağlık kontrolleri için Trabzon’dan ayrıldığı belirtilirken, İngiliz ekibin Trabzonspor’a ödeyeceği bonservis bedeli de netleşmeye başladı. Kulüp kaynaklarına yakınlığıyla bilinen HullLive’ın haberine göre 24 yaşındaki oyuncu için Trabzonspor’a 4 milyon sterlin bonservis ödenecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x