Para Trafiğini Nasıl Yönettiğini Anlattı! Seçil Erzan’ın Yeni Ses Kaydı Ortaya Çıktı

Türkiye’nin ‘Fatih Terim fonu’ olarak tanıdığı dolandırıcılık davası devam ederken, banka müdürü Seçil Erzan’ın Ali Yörük’e para trafiğini nasıl yönettiğini anlattığı yeni bir ses kaydı ortaya çıktı. Erzan’ın Yörük’e ‘Para çıkışı için bir miktar yatırması lazım. Savaş çıktığı için Rus fonunda sıkıntı var. Ama halledeceğiz.’ dediği anlar kayıtlara geçti.

Ünlü futbolcularında aralarında olduğu 19 kişiyi kurduğu ‘ponzi’ sistemiyle dolandırdığı iddiasıyla yargılanan banka müdürü Seçil Erzan’ın yeni ses kaydı ortaya çıktı.

Tv100 muhabiri Devrim Tosunoğlu’nun ulaştığı bilgiye göre, MASAK raporlarında adı geçen ve Seçil Erzan’ın çantası olarak bilinen Ali Yörük ile gerçekleştirilen telefon görüşmesinde para trafiğinin nasıl yönetildiği anlatıldı.

Görüşmede Yörük’e para ile ilgili herhangi bir sıkıntı olmadığını söyleyen Erzan vurgunun ayrıntılarını şöyle anlattı: ‘Biz orda mesela senin dönüşün var benim dönüşüm var 100 küsür milyonu gecik bir para var orda. Onları oradan çıkarmak için buradan…tarafından bilançosuna kaldıraç giriyoruz oradaki parayı oraya aktarıyoruz. 3 gün sürüyor.’

Görüşmede paranın çıkabilmesi için sisteme bir miktar paranın girmesi gerektiğini söyleyen Erzan, ‘Savaş çıktığı için Rus fonunda sıkıntı var. Ama halledeceğiz. Şimdi bankanın bütçesine borç olarak giriyoruz’ ifadelerini kullandı.

Kaynak: tv100-Devrim Tosunoğlu

Erzan’ın telefon görüşmesinde yer ala detaylar ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x