Steam’den Bedava Oyun! 40 Dolarlık Dövüş Oyunu Steam’de Ücretsiz Oldu

Xbox Game Studios tarafından piyasaya sürülen 2017 çıkışlı Killer Instinct Steam’de oynaması ücretsiz bir hale geldi. Özellikle Mortal Kombat görselliğine benzemesiyle akıllarda kalan oyunu şimdi kütüphaneye ekleyebilirsiniz.

Killer Instinct 2017’de çıkmıştı.

Iron Galaxy Studios tarafından geliştirilen ve Xbox Game Studios tarafından 2017 yılında yayınlanan Killer Instinct, oynaması ücretsiz bir modele geçtiğini duyurdu. Bu sayede Steam üzerinde tamamen ücretsiz bir şekilde alınabilir hale geldi.

Dövüş oyunlarına ilgi duyanlar kesinlikle bakmalı.

Özellikle Mortal Kombat serisine aşinaysanız ve birazcık hayranlık besliyorsanız Killer Instinct sizin için güzel bir alternatif olacaktır. Bol aksiyonlu dövüş mekaniklerinin yanı sıra içerisindeki farklı oyun modları ile birlikte oldukça eğlenceli bir deneyim sunduğunu söylememiz gerekiyor.

Oyunu ücretsiz olarak nasıl alabiliriz?

Oyunu ücretsiz olarak kütüphaneye eklemek oldukça basit. Öncelikle Steam hesabına giriş yapmanız gerekiyor. Daha sonra arama kısmına Killer Instinct yazarak oyunun mağaza sayfasına gitmeli, ve orada ‘oyunu oyna’ butonuna basmanız yeterli oluyor.

Eğer ilginizi çekerse Anniversary Edition’u da satın alabilirsiniz.

Anniversary Edition içerisinde oyunda yer alan 29 dövüşçünün tümü yer alıyor. Aynı zamanda 10 yıllık süreç içerisinde çıkmış tüm içerikler de eksiksiz bir şekilde paket içerisinde yer alıyor. Bu sürümü satın almak isterseniz güncel kur ile birlikte 431,00 TL gibi bir fiyat ödemeniz gerekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x